![Mantia și Brain 4 Strategy susțin creativ și strategic Programul Național M100](https://media.iqads.ro/2024/11/colaj-kvs-m100-cover-410.jpg)
Articole care fac referire la Head of Copy
![Mantia și Brain 4 Strategy susțin creativ și strategic Programul Național M100](https://media.iqads.ro/2024/11/colaj-kvs-m100-cover-410.jpg)
![Cu HERMOSA există viață şi după vacanță. Next Advertising și HERMOSA lansează campania de promovare a colecției de toamnă](https://media.iqads.ro/2024/08/bf3f8855-bb1b-410a-8128-9f4c419da93b-m-cover-410.jpg)
Cu HERMOSA există viață şi după vacanță. Next Advertising și HERMOSA lansează campania de promovare a colecției de toamnă
![[Etică & Tabu] Andreea Golban: Nu cred că publicitatea are păcate, din principiu. Are doar păcătoși, pe care eu îi numesc impostori](https://media.iqads.ro/2024/05/andreea-golban-head-of-copy-mullen-cover-410.jpg)
[Etică & Tabu] Andreea Golban: Nu cred că publicitatea are păcate, din principiu. Are doar păcătoși, pe care eu îi numesc impostori
![E nevoie de o ţară întreagă să crești o echipă de fotbal mare. Altex și Next Advertising susțin cu mândrie Echipa Națională și suporterii români la EURO 2024](https://media.iqads.ro/2024/05/cover-next-cover-410.jpg)
E nevoie de o ţară întreagă să crești o echipă de fotbal mare. Altex și Next Advertising susțin cu mândrie Echipa Națională și suporterii români la EURO 2024
![Naționala Feminină de Fotbal continuă campania împotriva stereotipurilor: Modele de Femeie – ediția 2024 – ALBUM DE FAMILIE](https://media.iqads.ro/2024/04/vizual-campanie-cover-410.jpg)
Naționala Feminină de Fotbal continuă campania împotriva stereotipurilor: Modele de Femeie – ediția 2024 – ALBUM DE FAMILIE
![Next Advertising și Hermosa lansează campania Atelierul de complimente - o invitație dedicată tuturor femeilor ce încurajează schimbul sincer de aprecieri](https://media.iqads.ro/2024/03/hermosa-iqads-cover-cover-410.jpg)
Next Advertising și Hermosa lansează campania Atelierul de complimente - o invitație dedicată tuturor femeilor ce încurajează schimbul sincer de aprecieri
![Next Advertising și FRF lansează Modele de Femeie 2023. O campanie pentru normalizarea prezenței femeilor în fotbal și oriunde, semnată de Naționala Feminină de Fotbal a României](https://media.iqads.ro/2023/09/header-cover-410.jpg)
Next Advertising și FRF lansează Modele de Femeie 2023. O campanie pentru normalizarea prezenței femeilor în fotbal și oriunde, semnată de Naționala Feminină de Fotbal a României
![[Adland neighbours] Karolina Galacz (DDB Budapest): "I think there’s an awkward silence. That’s the space of social issues that most brands are afraid to touch"](https://media.iqads.ro/2018/08/karolina-galacz-pic1-cover-410.jpg)
[Adland neighbours] Karolina Galacz (DDB Budapest): "I think there’s an awkward silence. That’s the space of social issues that most brands are afraid to touch"
![[Adland prin vecini] Karolina Galacz (DDB Budapesta): În Ungaria avem de-a face cu o tăcere stânjenitoare. Brandurile se feresc să abordeze subiecte sociale](https://media.iqads.ro/2018/08/karolina-galacz-pic1-cover-410.jpg)
[Adland prin vecini] Karolina Galacz (DDB Budapesta): În Ungaria avem de-a face cu o tăcere stânjenitoare. Brandurile se feresc să abordeze subiecte sociale
![Florin Piersic Jr. și Adela Pârvu, endorseri pentru Stella Artois în noua campanie dezvoltată de V8 Interactive](https://media.iqads.ro/2017/12/sa1-cover-410.jpg)
Florin Piersic Jr. și Adela Pârvu, endorseri pentru Stella Artois în noua campanie dezvoltată de V8 Interactive
![Corona te îndeamnă să trăiești momente care contează în noua campanie dezvoltată împreună cu V8 Interactive](https://media.iqads.ro/2017/09/cover-iq-ada-02-cover-410.jpg)
Corona te îndeamnă să trăiești momente care contează în noua campanie dezvoltată împreună cu V8 Interactive
![[Go Brand, Go Planet] Laura Ionescu (Tribal): Cand te aprinde focul unei cauze, nu ai cum sa fii delicat. Ca sa ne lansam in activism, trebuie sa renuntam la frica](https://media.iqads.ro/2017/02/laura-ionescu-tribal-cover-410.jpg)
[Go Brand, Go Planet] Laura Ionescu (Tribal): Cand te aprinde focul unei cauze, nu ai cum sa fii delicat. Ca sa ne lansam in activism, trebuie sa renuntam la frica
![Promisiunile de atunci si de acum. Flavia Popa (BRD Groupe Societe Generale) si Dragos Raicu (FCB) povestesc despre campania de Anul Nou a brandului, #NuTeDaBatut](https://media.iqads.ro/2017/01/collagepromisiune-cover-410.jpg)
Promisiunile de atunci si de acum. Flavia Popa (BRD Groupe Societe Generale) si Dragos Raicu (FCB) povestesc despre campania de Anul Nou a brandului, #NuTeDaBatut
![[Așa să faci la prezentare] Laura Ionescu, Tribal Worldwide: Dragostea de la primele slide-uri ajută tot ce urmează](https://media.iqads.ro/2017/01/laura-ionescu-tribal-cover-410.jpg)
[Așa să faci la prezentare] Laura Ionescu, Tribal Worldwide: Dragostea de la primele slide-uri ajută tot ce urmează
![Beck’s Urban Studio, o campanie-manifest pentru transformarea oraselor prin arta, sustinuta de V8 Interactive](https://media.iqads.ro/2016/12/13-cover-410.jpg)
Beck’s Urban Studio, o campanie-manifest pentru transformarea oraselor prin arta, sustinuta de V8 Interactive
![V8 Interactive si Napolact BIO te invita sa-ti schimbi stilul de viata odata cu lansarea Programului 7/7](https://media.iqads.ro/2016/12/poza-comunicat-cover-410.jpg)
V8 Interactive si Napolact BIO te invita sa-ti schimbi stilul de viata odata cu lansarea Programului 7/7
![[Cu burta pe carte] Oana Năstase: E ca la sex. Fiecare e liber s-o facă cum vrea, atât timp cât o face bine!](https://media.iqads.ro/2016/10/pozaiqads3-cover-410.jpg)