![[BUZZStore] Provocari post-pandemie: Cum conectam emoțional consumatorii cu brandurile?](https://media.iqads.ro/2022/07/fireshot-capture-270-buzzstore-www-buzzstore-ro-cover-410.jpg)
Materiale din 2022/07/26
![[BUZZStore] Provocari post-pandemie: Cum conectam emoțional consumatorii cu brandurile?](https://media.iqads.ro/2022/07/fireshot-capture-270-buzzstore-www-buzzstore-ro-cover-410.jpg)
![[Noii antreprenori] Katina Moldovan: Conectăm proprietarii de campervanuri cu pasionații de călătorii cu rulota. Nu mai este o noutate că rulotismul este pe pantă ascendentă](https://media.iqads.ro/2022/07/katina-thomas-cover-410.jpg)
[Noii antreprenori] Katina Moldovan: Conectăm proprietarii de campervanuri cu pasionații de călătorii cu rulota. Nu mai este o noutate că rulotismul este pe pantă ascendentă
![[Veterani in publicitate] Simina Leotescu: Așa cum mulți adulți își pierd spiritul de copil și publicitatea adultă și-a pierdut spiritul ăsta de copil dezinhibat, care nu se ia atât de mult în serios](https://media.iqads.ro/2022/07/foto-2-simina-cover-410.jpg)
[Veterani in publicitate] Simina Leotescu: Așa cum mulți adulți își pierd spiritul de copil și publicitatea adultă și-a pierdut spiritul ăsta de copil dezinhibat, care nu se ia atât de mult în serios
